Друк на футболках: з чого почати свій бізнес?
Друк на футболках та інших текстильних виробах — популярний і прибутковий бізнес. Багато починаючі підприємці економлять на самому головному — обладнанні. Ринок даної послуги перенасичений і клієнт вже не просто вибирає, де замовити футболку ближче, а ретельно вдивляється в якість не тільки текстилю, але й готового малюнка. Як показує практика нашої компанії, початкові вкладення в принтери для сублімаційного друку, текстильні принтери або термопреси середньої цінової категорії сповна окупаються. Ми підготували для вас матеріал про даній техніці нанесення зображення на тканині, а також поради щодо вибору обладнання Mimaki і Polyprint і інших брендів.
Сублімаційний друк з допомогою промислових принтерів
Плануючи відкриття бізнесу з нанесення малюнків на тканині необхідно визначитися з технологією. Саме від цього залежить вибір устаткування і витратних матеріалів. Фахівці нашої компанії рекомендують сублімаційний друк і ось чому:
• технологія дозволяє наносити зображення не тільки на футболки та інші текстильні вироби, але й на камінь, скло, кераміку та інше;
• готове зображення стійке до прання і відмінно зберігає зовнішній вигляд.
Погодьтеся, у виграші і ви, так як зможете надалі розширювати асортимент послуг, і клієнт, який отримує футболку з ідеальною картинкою. Для сублімаційного друку вам знадобиться: струменевий широкоформатний принтер з можливістю безперервної подачі чорнила, термопрес, футболки білого кольору з поліестеру, спеціальні чорнило і папір, термостійкий скотч.
Перед запуском послуги необхідно ретельно вивчити технологію і обов'язково випробувати її ще до перших замовлень. У сублімаційні методі немає особливих складнощів. Він складається з 4 етапів, кожний з яких ми розглянемо детальніше.
Першим кроком стане друк зображення на проміжному носії за допомогою принтера. Для сублімаційного методу використовується спеціальна трансферна папір. Зверніть увагу, що картинка наноситься на неї в дзеркальному відображенні спеціальними чорнилами. Також слід пам'ятати, що носій практично не вбирає фарбу і вона може віддрукуватися на руках. Після цього папір розміщують на текстилі чорнилом вниз і закріплюють термостійким скотчем. Він не залишає слідів і зберігає свої властивості при нагріванні. Далі нам знадобитися термопрес. На ньому необхідно виставити температуру і час нагрівання. Прогріваємо обладнання 20 хвилин і потім опускаємо кришку на вже підготовлену заготовку з папером. Після зазначеного часу виробником заготовок відкриваємо термопрес і отримуємо готовий результат.
Широкоформатні і планшетні принтери, термопреси для друку на футболках
Тепер давайте зупинимося докладніше на обладнанні. Принтери для друку сублімації, принтери для текстильного друку і термопреси можуть бути самих різних розмірів. Широкоформатні моделі принтерів і каландровые термопреси підходять для великих виробництв. Промислове обладнання — не кращий вибір для початку бізнесу. Краще зупинитися на більш компактних моделях для сублімаційного друку.
Відмінною альтернативою такому обладнанню стануть планшетні принтери. Вони наносять зображення безпосередньо на тканину футболки і прискорюють процес виготовлення виробу. Ми не рекомендуємо використовувати перероблені побутові принтери, так як ви просто не зможете домогтися конкурентної якості друку. Відмінним капіталовкладенням стане обладнання від Polyprint, Mimaki та інших відомих виробників, представлене в нашому каталозі, яке використовується професіоналами по всьому світу.
Хочете підібрати принтери для друку сублімації або планшетні пристрої? Телефонуйте! Менеджери компанії «Медіапрінт Україна» вам допоможуть.
- Технологія нанесення векторних зображень на текстильні вироби за допомогою термопленок досить проста і використовується вже досить давно. Необхідне зображення вирізається дзеркально із спеціальних кольорових плівок, позиціонується на текстильному виробі, а потім за допомогою термопереносу фіксується на матеріалі.
- Tiger-1800B MkIII - последняя модель в линейке высокоскоростных промышленных текстильных принтеров для больших тиражей.