Корзина
11 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
+380442001670
+380933813681

Mimaki UJV100 кращий принтер року за версією EDP

Mimaki UJV100 кращий принтер року за версією EDP

У номінації «Широкоформатний друк» престижна нагорода «Кращий рулонний принтер шириною менше 1,7 м» була заслужено присвоєно революційного УФ-принтера Mimaki UJV100-160

Європейська асоціація галузевих видань EDP ​​Association Awards, яка висвітлює актуальні питання ринку широкоформатного друку і цифрових технологій 7 грудня підвела підсумки чергового, 14 за рахунком конкурсу на кращий продукт року.
У номінації «Широкоформатний друк» престижна нагорода «Кращий рулонний принтер шириною менше 1,7 м» була заслужено присвоєно революційного УФ-принтера Mimaki UJV100-160, який відразу після появи на ринку в березні 2020 року одержав високу оцінку експертів і стрімко завоював широку популярність серед користувачів по всьому світу.

Цей інноваційний УФ-принтер шириною 1,6 м, орієнтований на рекламний ринок, оснащений повним набором високотехнологічних функцій і пропонується по безпрецедентною в своєму класі ціною, зіставною з ціною звичайного екосольвентний обладнання. Не секрет, що до теперішнього моменту процес активної заміни небезпечною сольвентной друку на екологічний ультрафіолет гальмувався, переважно, високими початковими інвестиціями в УФ-принтери, дорожнечею оригінальних УФ-чорнила, значними експлуатаційними витратами і недостатньо високою продуктивністю. Але з появою УФ-принтера UJV100-160 ситуація кардинально змінилася. Ця модель доступна самому широкому колу користувачів, друкує зі швидкістю до 23 м² / год, має розширену чорнильну палітру з білим кольором і не вимагає високих поточних витрат завдяки прославленої японської надійності механіки і електроніки, низькому енергоспоживанню і недорогим оригінальним чорнилом.

Ця модель має цілу низку незаперечних переваг, які дозволяють їй встановити нові стандарти в області якості друку, функціональності і економічності. Таким чином, компанія Mimaki, наступна самої прогресивної ціновій політиці, змогла надати реальну можливість рекламним компаніям навіть з обмеженим бюджетом впровадити на своєму виробництві найбільш просунуті рішення професійної УФ-друку і успішно освоїти нові ринкові сектора.


Компанія Mimaki оснастила УФ-принтер UJV100-160 повним набором функцій, які роблять роботу операторів більш зручною і продуктивною. У цій моделі вперше була реалізована унікальна функція Mimaki DAS (Dot Adjustment System - корекції позиціонування крапель чорнила і подачі носія), спеціально розроблена для оптимізації та підвищення ефективності друкованого процесу. Зазвичай регулювання положення крапель при двунаправленном режимі виконується користувачем вручну і зробити цю операцію потрібно кожен раз, коли відбувається заміна носія. Для забезпечення бездоганної якості зображення нова система DAS коректує положення точок і здійснює компенсацію подачі носія автоматично.

EDP ​​Association Awards щорічно оцінює інноваційні досягнення в індустрії цифрового друку, і її нагороди є найпрестижнішими для європейського бізнесу. Висока оцінка УФ-принтера UJV100-160, дана комісією з 21 експерта з 14 країн, є яскравим підтвердженням переваг обладнання Mimaki і того факту, що розробки компанії Mimaki (яка багаторазово ставала переможцем цього авторитетного конкурсу) з року в рік стають кращими в своєму класі .

Цього року вручення премій EDP Association Awards вперше проводилося в онлайн-режимі через скасування виставки drupa, що тим не менш не позбавило цей захід звичної урочистості.

Другие новости